The Suicide Squad izle

The Suicide Squad (2021)

The Suicide Squad izle ⭐ The Suicide Squad 2 İntihar Timi 2021 Türkçe Dublaj 4K izle ⚡ Aksiyon Macera türünde olan 2021 yılında vizyona giren filmi siyahfilmizle sitesinden Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj Full HD olarak 1080p film izle.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Aksiyon film
67
Film Bilgileri

The Suicide Squad 2 İntihar Timi 2021 izle

The Suicide Squad 2 izle , Gerçek Kötüler 2 izle , The Suicide Squad 2: İntihar Timi Türkçe Dublaj Altyazılı Full Film izle - Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en yüksek ölüm oranına sahip hapishane olan Belle Reve'e hoş geldiniz. En kötü Süper Kötülerin tutulduğu ve çıkmak için her yolu deneyecekleri, hatta süper gizli, süper gölgeli Görev Gücü X'e katılabilecekleri yer. Bugünün ölüm kalım görevi nedir? Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin en sevdiği çılgın Harley Quinn'i içeren bir sözleşme listesi oluşturun. Sonra onları ağır silahlarla silahlandırın ve onları (tam anlamıyla) ıssız, düşman istilasına uğramış bir ada olan Corto Maltese'ye atın. Ekip, her fırsatta militan muhalifler ve gerilla güçleri ile dolup taşan bir ormanda bir arama-yok etme görevindedir, yerde onları hizada tutmak için yalnızca Albay Rick Flag ve kulaklarında Amanda Waller'ın hükümet teknisyenleri vardır. her hareketini izliyor. Ve genellikle olduğu gibi, tek bir yanlış hareket ölümle sonuçlanır (rakiplerinin, bir takım arkadaşının veya Waller'ın kendisinin elinde olsun). Herhangi biri bahis yapıyorsa, oranlar onlara karşı - hepsine karşı yığılır.

Orjinal İsmi The Suicide Squad
IMDB ID tt6334354
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen James Gunn
Süre 132 dakika
9 10 2334
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (3)
  1. Zeyno

    Filim gerçekten çok kötü ses kalitesi berbat ve sürekli donma yaşanıyor bu filmde joker olsaydı hiçbiriyle önemsemeden izlenirdi