Tomiris izle

Tomiris (2019)

Tomiris izle ⭐ Tomiris izle | Tomiris Hatun Filmi izle (2019) ⚡ Aksiyon Dram Tarih türünde olan 2019 yılında vizyona giren filmi siyahfilmizle sitesinden Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj Full HD olarak 1080p film izle.

 1. Film izle
 2. >
 3. 🍿 Aksiyon film
Film Bilgileri

Tomiris Tomiris Hatun 2019 izle

Tomiris izle , Tomiris Hatun filmi izle , Tomiris Hatun Türkçe Dublaj Altyazılı Full Film izle - Bu, bozkırın büyük kraliçesi efsanevi Tomiris'in hayat hikayesidir. Yetenekli bir savaşçı olmak, sevdiklerinin ölümlerinden kurtulmak ve İskit ve Saka kabilelerini emri altında birleştirmeye mahkumdur.

Orjinal İsmi Tomiris
IMDB ID tt7985648
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen Akan Satayev
Ödüller 2 ödül
Süre 156 dakika
9 10 2201
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (1)
 1. Toros06

  “İran’ın hazımsız dinci faşistleri, tarihlerinde bir Türk kadınından bu kadar okkalı bir sopa yemiş olmalarının sinemaya aksetmesinin nefretiyle bu filme medya üzerinden savaş ilan ettiler. Gazetelerinde, radyolarında bile bu filme kin kustular. Imdb üzerinde düşük görünen puanı tümüyle bu aylak denyoluğun eseri. Organize bir oy linci.
  IMDB hesabı olan girsin 10 puanı çaksın. Zira film cidden 10 puanlık bir film. Naçizane tavsiyem, hesabı olmayan da hesap açıp desteklesin. Elbette milli bir mesele değildir ama Türkleri kendilerinden aşağı görme konusunda Arap kankileriyle yarışan İranlılar, Kazak kardeşlerimizin de, Özbek, Kırgız, Macar, Bulgar,Tatar, Azerbaycanlı ve daha önemlisi, İran nüfusunun 1/3’ünü oluşturan İran Türkü kardeşlerimizin de yalnız olmadığını anlasınlar, bellesinler.
  Tarihimizi, kültürümüzü garez küpü faşolara ezdirecek değiliz.”
  TUNA KARA’dan alıntı.